O nas

MIEJSKIE SPA W MIEJSKIM ZGIEŁKU

 

Życie w pośpiechu, ciągły stres, brak czasu to synonimy dzisiejszego miejskiego stylu życia. W tym miejskim zgiełku powstało miejsce gdzie czas zatrzyma się w szeroko tego słowa znaczeniu. SLOW life to protest dla przyspieszającego świata, a ukłon w stronę celebracji życia w każdej jego płaszczyźnie.

 

 

W PAKO CITY SPA znajdziesz specjalnie dobraną gamę masaży, które w zależności od rodzaju wprowadzą w stan głębokiego relaksu, dotlenią, a w połączeniu z profesjonalnym zapleczem kosmetycznym odżywią i ujędrnią.

 

Wszystkie zabiegi w PAKO CITY SPA to połączenie wiedzy i umiejętności manualnych z innowacyjnym składem kosmetycznym oraz nowatorskimi maszynami. Takie kompleksowe podejście pozwala nam na osiągnięcie spektakularnych efektów i pełnego zadowolenia naszych Klientów.

 

W PAKO CITY SPA pracujemy na najwyżej jakości kosmetykach profesjonalnych - Klapp Cosmetics.

Klapp Cosmetics to firma nowoczesna, ale z 30 letnią tradycją. Charakteryzuje się niemiecką solidnością, ma silne podstawy i jednocześnie jest nowatorska, nie bojąca się zachodzących zmian na rynku. Została założona by produkować i dystrybuować wysokiej jakości produkty upiększające w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, wellness, ale również o charakterze leczniczym. Profesjonalne podejście, dbałość o detale i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, pozwoliło marce Klapp z sukcesem umocnić swoją pozycję na rynku beauty na całym świecie i być dzisiaj liderem w tej branży.

KLAPP Group przyjmuje za najwyższy priorytet bezpieczeństwo stosujących jej produkty konsumentów. Surowce poddawane są ścisłej kontroli, a ich tolerancja jest zapewniona dzięki stosowaniu sprawdzonych i niezawodnych metod. Cała gama produktów tworzona jest na bazie optymalnie do siebie dopasowanych aktywnych substancji, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wszystko, co potrzebne jest do produkcji kosmetyków KLAPP, można znaleźć w roślinach. I właśnie ich wykorzystanie jest cechą charakteryzującą markę. Ponadto, Klapp Cosmetics z powodzeniem łączy elementy medycyny naturalnej z wysoko zaawansowanymi i innowacyjnymi technologiami. Podstawą sukcesów są autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży, w tym CHI YANG i SUNG REI. W połączeniu z produktami do użytku domowego, firma Klapp proponuje szeroką gamę wyspecjalizowanych linii kosmetyków dla każdego typu skóry, na wszystkie dysfunkcje skóry twarzy i ciała, zarówno dla kobiet i mężczyzn.

 Poczuj się wyjątkowo

Skorzystaj z szerokiej gamy naszych zabiegów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz miłą i cepłą atmosferę.Sprawdź szczegóły

Skorzystaj z promocji

Sprawdź
promocje
Umów się na wizytę
Ciesz się
zabiegiem
za niższa
cenę
501 770 900
44-280 Rydułtowy, ul. Traugutta 283
Copyright Pako City Spa
Wykonanie: SAKOWWW.COM