We love KLAPP

 

Kochamy KLAPP!

Dlaczego?

 

Podstawą sukcesów oraz osiągnięć produktowych firmy KLAPP Cosmetics jest innowacja technologiczna, autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży, w tym np. CHI YANG, SUNG REI. W połączeniu z produktami do użytku domowego, które pozwalają zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić trwałość ich oddziaływania, firma KLAPP Cosmetics opracowuje wyspecjalizowane linie na każdy typ i dysfunkcję skóry twarzy i ciała, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.


 KLAPP Cosmetics zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyki profesjonalnej. Wśród jej największych osiągnięć można wymienić:

 

 

ASA PEEL® – linia kosmetyków wykorzystująca kombinację kwasów α i β, dzięki której uzyskuje się bardzo intensywne działanie złuszczające i odbudowujące naskórek. Dodatkowo połączenie z mocznikiem, kwasem hialuronowym potęguje działanie nawilżające. Natomiast dodatek kwasu mlekowego zwiększa przenikalność przez naskórek wcześniej wspomnianych substancji. Najbardziej skuteczne jest połączenie domowej pielęgnacji preparatami zawierającymi kwasy owocowe z zabiegami przeprowadzanymi w gabinetach kosmetycznych, gdzie używa się preparatów o wysokiej koncentracji składników.

Spektrum działania zabiegu na bazie kwasów owocowych:  

• złuszczenie pogrubionej górnej warstwy naskórka, 

• przyspieszenie podziału komórek, 

• poprawa nawilżenia naskórka, 

• rozjaśnienie plam pigmentacyjnych, 

• widoczne spłycenie zmarszczek, 

• wzrost produkcji kolagenu i elastyny, 

• stymulacja zaopatrzenia skóry w energię.

 

 

DWUFAZOWE AMPUŁKI POWER EFFECT BI-PHASE SERUM

 

Innowacja w dziedzinie badań oferuje aktywną moc olejów roślinnych skoncentrowanych w postaci POWER EFFECT. Jest to pierwsza ampułka pielęgnująca skórę, która łączy w sobie dwie fazy: wodną z zawartymi w niej składnikami aktywnymi występującej w harmonii z lipidami - składnikami aktywnymi fazy tłuszczowej. Dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry powyżej 30-go roku życia nowe ampułki Bi-Phase Serum przekonują poprzez połączenie dwóch doskonale dobranych faz, które uwalniają swoją aktywność bezpośrednio po aplikacji na skórę. Składniki aktywne pozyskiwane w technologi High Tech: glaucine, mirystynian phospho malate, peptydy i kwas hialurownowy i oleje roślinne wysokiej jakości, takie jak olej migdałowy i olej jojoba tworzą kompletną kompozycję do pielęgnacji skóry. Sucha skóra jest nawilżona, zmęczona skóra jest odświeżona, wiotka skóra jest wzmocniona, a dojrzała zregenerowana. Wolne od parabenów, PEG i olejów mineralnych.

 

 

POWER EFFECT Bi-Phase Serum + RETINOL

WSPARCIE DLA WYGŁADZENIA SKÓRY – stymulacja, wzmocnienie, wygładzenie. Doskonale dobrane połączenie witaminy A, ekstraktu z Kombucha, słodkiej czarnej herbaty oraz wysokiej jakości olejów roślinnych, Bi-Phase Serum + Retinol przeznaczony jest do wzmocnienia bariery ochronnej. Stosowane systematycznie pobudza syntezę kolagenu dzięki czemu skóra odzyskuje swoje napięcie i elastyczność. Zmarszki i linie są zredukowane. Przedwczesny proces starzenia zostaje opóźniony. Delikatna struktura Serum szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką w dotyku. Idealne wzmocnienie dla skóry dojrzałej.

 

POWER EFFECT Bi-Phase Serum + HYALURON

UTRZYMANIE NAWILŻENIA – nawilżenie, wypełnienie. To potężne wsparcie pielęgnacyjne dla skóry ze skłonnością do odwodnienia. Jego zadaniem jest wiązanie wilgoci i ochrona przed wysuszeniem. Zawiera składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy i jeden z kwasów cukrowych. Olej migdalowy i olej z jojoba pozostawiają skórę wyraźnie wygładzoną. Serum przywraca skórze jej naturalna odporność. Delikatna konsystencja szybko się wchłania i nawilża skórę. Idealne wsparcie dla odświeżenia skóry.

 

POWER EFFECT Bi-Phase Serum + VITAMIN C

IMPULS WITALNOŚCI- aktywacja, rewitalizacja, rozświetlenie Idealne źródło energii dla zmęczonej i bladej skóry. Wysoko stężone składniki czynne takie jak witamina C, ekstrakty komórek macierzystych owoców cytrusowych oraz ekstrakt różowego grejfruta pobudzają w znaczym stopniu aktywność komórek. Znana jako "wymiatacz" wolnych rodników witamina C jest przeznaczona do ochrony skóry przed szkodliwymi wpływami środowiska. Wysokiej jakości oleje roślinne takie jak olej z migdałów i jojoba nadają skórze nieskazitelną gładkość w dotyku. Dla poprawy witalności skóry i jej świeżego wyglądu. Delikatna konsystencja jest szybko absorbowana ożywiając skórę.  Idealne wzmocnienie i zrelaksowanie skóry.

 

POWER EFFEKT Bi-Phase Serum + REGESTRIL

NAPIĘCIE KONTURU – wygładzenie, napięcie, wzmocnienie. Perfekcyjne wygładzenie skóry skłonnej do zmarszczek.  Delikatne linie i bruzdy ulegają spłyceniu. Wysokiej jakości oleje takie jak migdałowy i jojoba pozostawiają skórę gładką w dotyku.  Dla gładkiej i pozbawionej zmarszczek skóry. Delikatna konsystencja jest szybko absorbowana i oferuje skórze natychmiastową w odczuciach gładkość.  Idealne wsparcie skóry w wyrównaniu jej kolorytu.

 

Najlepsze efekty przynosi zastosowanie 7-dniowej kuracji pielęgnacyjnej lub 14-dniowej kuracji silnie odbudowującej. Zalecane codzienne stosowanie przy skórze suchej i bardzo suchej, przy skórze przetłuszczającej się - co drugi dzień.

Ampułki dostępne w Pako City Spa - Sklepik SPA

 

 

 

 

Skorzystaj z promocji

Sprawdź
promocje
Umów się na wizytę
Ciesz się
zabiegiem
za niższa
cenę
501 770 900
44-280 Rydułtowy, ul. Traugutta 283
Copyright Pako City Spa
Wykonanie: SAKOWWW.COM