Rytuały Balijskie Sung-rei

Balijski rytuał kolorów

Zgodnie z tradycją prastarej medycyny naturalnej Rytuały SUNG-REI wprowadzają zgodę między ciałem i duszą, uwalniają blokady i pozwalają na ponowny, swobodny przepływ energii  życiowej. Rytuał Sung Rei to uosobienie symbiozy świata fito i aromaterapii z masażem relaksacyjnym, zaczerpniętej z tradycji balijskiej. Subtelne ruchy pobudzają skórę do aktywacji energii komórkowej i sił witalnych organizmu. Dochodzi do uaktywnienia uśpionych komórek i rewitalizacji skóry. Rytuał rozpoczyna kąpiel stóp COLOUR FOOT SPA z olejkami eterycznymi: różanym, jaśminowym, lawendowym lub mięty pieprzowej z odprężającym masażem karku. Kulminacją głębokiego odprężenia jaki przynosi zabieg twarzy jest aromatyczny masaż całego ciała na bazie olejów dopasowanych do indywidualnych wymagań.

 

 

RELAXING GREEN - barwa ta symbolizuje naturę, harmonię, spokój, równowagę, pomoc, nadzieję i uzdrowienie.

LUCKY ORANGE - barwa pomarańczowa odpowiada za usuwanie blokad natury duchowej i psychosomatycznej, jak również detoksynację organizmu. Symbolizuje ruch, emocjonalność, zrozumienie i szczęście.

VIVED RED - czerwień odpowiada za stymulację procesów metabolicznych oraz symbolizuje życie, energię, siłę i miłość.

MYSTIC VIOLETT - fiolet jest barwą odpowiedzialną za artyzm i metafizykę. Symbolizuje mistykę, inspirację, energię kosmiczną, doświadczenie i świadomość.

 

RYTUAŁ TWARZY

Olejki SUNG-REI PHYTO OIL posiadają wysoką zawartość czystej witaminy E, każdy z nich zawiera cenną kompozycję olejków eterycznych, stosowanych w klasycznej aromaterapii. Olejki eteryczne wchodzą w skład specjalnej receptury na bazie olejku sojowego, olejku jojoba, olejku z awokado i wyciągu z passiflory. Dzięki nim masaż można dopasować do indywidualnych wymagań skóry, czyniąc go w ten sposób skuteczniejszym.

Czas: 55min/ Cena: 250zł

 

RYTUAŁ CIAŁA

SUNG-REI BODY OILS zawierają naturalne oleje wkomponowane  w bazę wartościowego masła Shea (80%). Podgrzane w łaźni wodnej uwalniają swoje egzotyczne aromaty stymulując zmysł powonienia. Doznania takie dają efekt w postaci głębokiego odprężenia, relaksu oraz pełnię harmonii duszy i ciała. Po oczyszczeniu skóry wykonywany jest balijski masaż całego ciała.

Czas: 55min/ Cena: 150zł

 

RYTUAŁ STÓP

CRISTAL COLOUR FOOT SPA stworzony został pod wpływem inspiracji sukcesami tradycyjnej chińskiej medycyny oraz na bazie starych chińskich tajemnic z zakresu upiększania. Dzięki naturalnym substancjom aktywnym takim jak: mięta pieprzowa, jaśmin, róża i lawenda oraz ich fantastycznym zapachom ten zabieg SPA przynosi stopom doskonałe odprężenie.

Czas: 55min/ Cena: 100zł

 

 

* Rytuały  można ze sobą dowolnie łączyć, jednak prawdziwe balijskie przeżycia dostarcza pakiet trzech rytuałów jednocześnie. Zapraszamy na 3-godzinny seans odprężenia i relaksu przygotowany przez balijskich praktyków z zakresu medycyny naturalnej oraz firmy KLAPP.

 

Wskazania do zabiegu:

* cera szara, szorstka, zmęczona,

* wyczerpanie psychiczne,

* pobudzenie nerwowe,

* stan po silnym stresie,

* napięcia mięśniowe,

* osłabienie witalne.

 

Efekty zabiegu:

* nawilżenie i wygładzenie skóry,

* pobudzenie sił witalnych,

* rozświetlenie skóry,

* rozluźnienie mięśni,

* głęboka relaksacja,

* odprężenie.

 

Skorzystaj z promocji

Sprawdź
promocje
Umów się na wizytę
Ciesz się
zabiegiem
za niższa
cenę
501 770 900
44-280 Rydułtowy, ul. Traugutta 283
Copyright Pako City Spa
Wykonanie: SAKOWWW.COM